Používame súbory cookies, ktoré sú potrebné pre riadne fungovanie týchto webstránok a analytické účely.

Ponuka

 

Výcvik vodičov sk. "B"

- osobné automobily
- ľahké nákladné automobily do 3500 kg


- výcik zahŕňa - 32 hodín teórie

                      -38 hodín výcviku vo vozidle

                      - 1 hodina praktická údržba

Teoretická výučba bude prebiehať v nepárnych mesiacoch v pondelok a v stredu od 15.30-17.45 a v párnych mesiacoch  v utorok a vo štvrtok od 16.00- 18.15. Úradné hodiny sú v pondelok, utorok, streda a štvrtok v dobe od 15.00-18.00

Kondičné jazdy

- zdokonalenie sa v jazde s kvalifikovaným inštruktorom a s prevádzkou v Bratislave, v centre a aj na sídliskách Bratislavy
- zvýšenie sebavedomia za volantom

Preškolenie vodičov

Školenie zamerané na oboznámenie sa s novými predpismi - vyhláškami o premávke na pozemných komunikáciách,
ktoré boli prijaté k zákonu č. 8. a 9/2009 Z.z. a ktoré nadobudli účinnosť 1.2.2009.

 Je určené predovšetkým:

- vodičom z povolania
- vodičom referentských vozidiel
- podnikateľom a všetkým vodičom ktorí si chcú zlepšiť svoje vedomosti o cestnej premávke

 

Kondičné jazdy

Kondičné jazdy sú určené záujemcom, ktorí sú už držiteľmi vodičského oprávnenia a majú záujem zdokonaliť sa vo vedení motorového vozidla, bez ohľadu na dobu bez praxe - inštruktor sa prispôsobí Vašim požiadavkám. Počet jázd nie je obmedzený.

Termín si dohodnete telefonicky na tel.č. 0903 110 004 v čase od 07:00 - 18:00 hod. Jazdiť môžete v týždni od 07:00 do 18:00 hod.
Jedna jazda trvá 90 minút a jej cena je 50 € .

0903 110 004

Základný kurz pre získanie vodičského preukazu je zostavený podľa príslušných predpisov tak, aby ste boli schopní absolvovať skúšku a získať vodičské oprávnenie. Občas sa niekomu stane, že sa necíti dostatočne skúsene a nemá odvahu samostatne jazdiť či absolvovať skúšku. V takom prípade si môžete doobjednať kondičné jazdy v Bratislave. Slúžia na doučenie chýbajúcich základov jazdenia, na získanie praxe a sebadôvery pod dohľadom inštruktora. Je možné jazdiť a parkovať na cvičisku ako aj v mestskej premávke a vyhľadávať také situácie, ktoré vám robia najväčšie problémy. 

Kondičné jazdy, aj keď máte vodičák dlhšie

Ak máte vodičské oprávnenie niekoľko rokov a dlhšie ste nemali príležitosť jazdiť, pravdepodobne ste stratili časť zručností ako aj sebadôveru za volantom. Nie je to však žiaden problém. Stačí absolvovať 3 - 4 kondičné jazdy a vaše pôvodné zručnosti sa pravdepodobne rýchlo obnovia. Môžete si zvoliť akýkoľvek počet jázd tak, aby ste sa vprvom rade vy cítili na to, aby ste znovu samostatne šoférovali.

Na akom aute absolvujete jazdy?

Jazdí sa našich autách Toyota Yaris s manuálnou prevodovkou. Sú to obratné vozidlá vhodné do mestskej premávky. Inštruktori majú v autách autoškoly možnosť používať pomocné pedále a pomôcť vám ovládať vozidlo. Civilné autá na to nie sú vybavené, a preto nie sú na kondičné jazdy vhodné.

Získajte výhody

Autoškola FEKI bola založená v roku 2004. Naša autoškola sídli v širšom centre Bratislavy, pri autobusovej stanici Mlynské Nivy v Bratislave Ružinov na ulici Košická č. 6.

Poloha autoškoly v Bratislave blízko centra nám zaručuje možnosť naučiť Vás zručnosť pri jazdení v úzkych uličkách a zároveň sa ľahko dostať do všetkých odľahlých častí Bratislavy. Pracujeme s modernými metódami výuky s použitím digitálnej techniky. Vyučovanie teórie prebieha v malých skupinách do 18 žiakov, čo nám poskytuje lepšiu možnosť individuálneho prístupu.

  • eautoškola  - bezplatná elektronická učebnica
  • bezpečnosť - Vaše prvé dotyky a pohyby s autom na bezpečnom autocvičisku
  • trpezlivosť pre každého - učiť Vás budú skúsení profesionálni inštruktori, ktorí sú pripravení aj na úplných začiatočníkov
  • výcvikové vozidlá - Toyota Yaris - veľmi vhodné autá, zvlášť do mestskej prevádzky, perfektný technický stav
  • záloha študenti - 450,-€ , ostatní 480,-€ a môžete začať s výcvikom
  • splátky - možnosť ľubovoľných splátok do konca výcviku
  • kurz prvej pomoci - organizujeme v našej autoškole
  • darčeková poukážka - možnosť zakúpiť a venovať ľubovolnej osobe
  • kondičné jazdy - pre obnovenie vodičskej praxe

Spokojní klienti

Soňa Gáliková
5 Stars

Dobry den, len som sa po dvoch rokoch chcela este raz podakovat za vas poskytnuty vycvik. Hned po vydani vodicaku som zacala na plno jazdit, no a v den 18tin som dostala auto. Cize za uplynuly rok a pol som na svojom dalaa 35tisic km a na rodicovskom zhruba 10tisic... Pravidelne jazdim aj do EU metropol atd... sama a bez nehody... aj stari vodici ma chvalia hehe :-D Este raz dakujem, ste naj autoskola :-)

 

Lucia Maková
5 Stars

Autoškolu Feki som si vybrala na základe odporúčania svojich známych. Chválili nielen profesionálny prístup inštruktorov, ale aj vozidlá v perfektnom stave, čo môžem len potvrdiť Navyše mi vyhovovala poloha v centre mesta, neďaleko mojej práce. Pred autoškolou som mala skúsenosti len v divokej jazde na motokáre. V aute som v živote za volantom nesedela. Kurz ma nenaučil len šoférovaniu, ale aj správaniu k autu a ostatným vodičom a chodcom.